اخبار > خلق آثار هنري با چوب در رواق هنر/ از مجسمه‌سازي و معرق تا ساخت آلات موسيقي


خلق آثار هنري با چوب در رواق هنر/ از مجسمه‌سازي و معرق تا ساخت آلات موسيقي

 

چهارمين كارگاه و نمايشگاه هنرهاي ايراني با عنوان كارگاه تخصصي چوب از دوشنبه اول آبان‌ ماه در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

چهارمين كارگاه و نمايشگاه هنرهاي ايراني با عنوان كارگاه تخصصي چوب از دوشنبه اول آبان‌ ماه در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، در چهارمين كارگاه و نمايشگاه هنرهاي ايراني كه به مصنوعات چوبي اختصاص دارد 10 هنرمند برجسته كشور به خلق و ارائه آثار خود مي‌پردازند.

هنرمنداني چون «عباس ميرشريفي» در رشته سازسازي، «سيدرضا موسوي» در رشته حجم و مجسمه سازي، «محمدعلي ودود» در رشته پيكرتراشي و نقش برجسته، «اسماعيل حق گويي» در رشته منبت‌كاري، «مرتضي موحدي» در رشته معرق، «حسين پورشيخ» در رشته پيكرتراشي و حجم‌سازي، «الهام كاظم زاده» در رشته منبت‌سوزني و منبت‌معرق، «فرهاد رفيعي منش» در رشته سازسازي و «حسن حاضرمشار» در رشته مجسمه سازي، در اين كارگاه و نمايشگاه حضور دارند كه به ارائه و خلق آثار مي‌پردازند.


در آيين گشايش اين كارگاه «محمدعلي ودود» به همراه «شادي حبيب»، «هانيه ابطحي»، «مريم زماني» و «اميراحمد حسن زاده» به خلق اثري بداهه با قطعه‌هاي چوب مي‌پردازند.

كارگاه تخصصي «چوب» از اول آبان تا 25 همين ماه در رواق هنر داير است. علاقمندان براي بازديد از اين كارگاه و نمايشگاه مي‌توانند همه روزه به جز روزهاي تعطيل از ساعت 15 تا 20 به نشاني خيابان ولي‌عصر(عج)، پايين‌تر از تقاطع طالقاني، شماره 1552، رواق هنر فرهنگستان هنر مراجعه نمايند.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩١ - ١٠:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1391/08/21 13:6
0
0
اگر گزارش ویدیویی گرفته وروی سایت قرار داده میشد جذاب تر بود به هر حال خسته نباشید خدا قوت.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج