اخبار > رواق هنر در ماه رمضان ميزبان كارگاه‌هاي كتابت و كتاب‌آرايي


رواق هنر در ماه رمضان ميزبان كارگاه‌هاي كتابت و كتاب‌آرايي

 

كارگاه و نمايشگاه آثار «كتابت و كتاب آرايي» هم زمان با حلول ماه مبارك رمضان در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.كارگاه و نمايشگاه آثار «كتابت و كتاب آرايي» هم زمان با آغازماه مبارك رمضان در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، پس از برگزاري نخستين دور از كارگاه و نمايش هنرهاي آييني كه به آثار «آبگينه و سفال » اختصاص داشت؛ دومين دور از اين كارگاه‌ها به هنرهاي « كتابت و كتاب آرايي» مي‌پردازد.

در اين كارگاه قرار است علاوه بر آموزش شيوه‌هاي كتابت و كتاب‌ آرايي، آثاري از اين هنرمندان در رشته‌هاي «كتيبه نگاري»، «قطاعي»، «جلدسازي و نقاشي گل ومرغ» و « جلد سازي و صحافي» به نمايش در آيد.

در اين كارگاه كه هم‌زمان با آغازماه مبارك رمضان برپا مي‌شود استاداني چون « احد ترابي»، «بيژن چوبك»، «عيوب جوانكار»، « هادي عتيقي»، « چنگيز سليماني» و ... حضور خواهند داشت.

كارگاه و نمايشگاه آثار «كتابت و كتاب آرايي» از روز يكشنبه اول مرداد ساعت 16 تا 20 هر روز به جز روزهاي جمعه و ايام تعطيل تا پايان ماه مبارك ميزبان عموم خواهد بود. علاقه‌مندان براي بازديد از اين كارگاه و نمايشگاه مي‌توانند به نشاني خيابان ولي‌عصر(عج)، پايين تر از چهارراه طالقاني، شماره 1552 مراجعه نمايند.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٣١ تير ١٣٩١ - ٠٨:٥٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج