اخبار > بازديد رييس فرهنگستان هنر از كارگاه هنرهاي سنتي + تصاوير


بازديد رييس فرهنگستان هنر از كارگاه هنرهاي سنتي + تصاوير

 

محمد علي معلم دامغاني، رييس فرهنگستان هنر از كارگاه و نمايشگاه هنرهاي سنتي در رواق هنر ديدار و با استادكاران اين هنرها گفتگو كرد.

محمد علي معلم دامغاني، رييس فرهنگستان هنر از كارگاه و نمايشگاه هنرهاي سنتي در رواق هنر ديدار و با استادكاران اين هنرها گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، رييس و مسئولان فرهنگستان هنر عصر روز سه شنبه 6 تير از كارگاه و نمايشگاه هنرهاي سنتي كه با استقبال خوبي مواجه شد، ديدار و گفتگو كردند. طي اين ديدار هنرمنداني كه در اين كارگاه‌ها حضور داشتند هريك به تشريح روند توليد آثار خود پرداختند.

«فرامرز فرشاد» شيشه‌گري دمي، «مرتضي قاسمي» نقاشي پشت شيشه، «يوسف جوادي» نقاشي روي چيني، كريستال و سراميك، «محمد حميدي بهشتي»توليد كننده بلور با طرح گل برجسته، «پرويز قلي زاده» شيشه‌گري با تراش سطحي، «احمدرضا علاالديني» ساخت خرمهره، «محمدعلی سجادی» سفالگر و سراميست و «سعيد سالکی»کارشناس سفال و سراميک هنرمنداني هستند كه در اين دور از كارگاه حضور دارند.

كارگاه آبگينه و سفال از يكشنبه 4 تيرماه از ساعت 16 تا 20 به مدت يكماه همه روزه به غير از جمعه‌ها براي كليه شركت كنندگان به صورت آزاد و رايگان برگزار مي‌شود. علاقه‌مندان مي‌توانند براي شركت در اين كارگاه به نشاني خيابان ولي‌عصر(عج)، پايين‌تر از طالقاني ، شماره 1552، رواق هنر فرهنگستان هنر مراجعه نمايند.
براي ديدن گزارش تصويري اينجا كليك كنيد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٧ تير ١٣٩١ - ١٥:٥٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1391/04/11 0:33
0
2
آفرین به این فکر زیبا و متولیان این کارها .... من از این فاصله چند هزار کیلومتری به شما تبریک می گویم ... ای کاش این کارها را جهانی کنید و چنین کارگاه هایی رو در خارج هم برقرار کنید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج