تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > اولين نمايشگاه هنرمندان جوان در نگارخانه لرزاده گشايش مي يابد


اولين نمايشگاه هنرمندان جوان در نگارخانه لرزاده گشايش مي يابد

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا با گشايش نمايشگاه سه هنرمند جوان، نگارخانه لرزاده را به نمايشگاه آثار هنرمندان جوان اختصاص خواهد داد.

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا با گشايش نمايشگاه سه هنرمند جوان، نگارخانه لرزاده را به نمايشگاه آثار هنرمندان جوان اختصاص خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اين مؤسسه با گشايش نمايشگاه نقاشي هاي سه هنرمند جوان، رئوف دشتي، وحيد محمدي و شاهرخ غلام‌پور، در نگارخانه لرزاده، اين نگارخانه را طبق وعده قبلي و به صورت دائمي به نمايشگاه آثار هنرمندان جوان در تهران و كليه شهرستان‌ها و مناطق كشورمان، اختصاص داد.

مؤسسه صبا پيش‌تر اعلام كرده بود كه نگارخانه لرزاده را در راستاي تفكيك موضوعي و تخصصي شدن نگارخانه‌هاي اين مجموعه، تبديل به مركزي جهت نمايشگاه آثار هنرمندان جوان، مستقل و نوگراي تهران و سراسر نقاط ايران خواهد كرد، تا هنرمندان جواني كه مايل هستند نمايشگاه خود را به صورت انفرادي يا جمعي برگزار كنند از اين نگارخانه استفاده كنند.

اين اقدام به منظور حمايت از هنرمندان جوان،‌خلاق و نوگراي كشورمان و ايجاد فرصت و فضايي جهت عرضه و نمايش آثار و شناخت خلاقيت‌ها، توانمندي‌ها و استعدادهاي ناشناخته اين هنرمندان، تعميق رويكرد تخصصي و پژوهشي مؤسسه صبا به جريان‌هاي هنري مستقل، هنر استان‌ها و ... صورت مي گيرد.

اين نمايشگاه هم‌زمان با برپايي نمايشگاه آثار هنرمندان نوگراي استان لرستان روز دوشنبه 15 مهرماه، ساعت 17 ، گشايش خواهد يافت.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٤ مهر ١٣٨٧ - ١٢:٥٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.