• شنبه ٠٥ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > عكاسان مطبوعاتي ميزبان مسجدجامعي شدند


عكاسان مطبوعاتي ميزبان مسجدجامعي شدند

 

نمايشگاه عكس انجمن صنفي عكاسان كه از روز شنبه 4 آبان در موزه هنرهاي معاصر فلسطين گشايش و هم‌اكنون نيز در حال برگزاري است؛ ميزبان احمد مسجد جامعي، رئيس شوراي شهر تهران بود.


نمايشگاه عكس انجمن صنفي عكاسان كه از روز شنبه 4 آبان در موزه هنرهاي معاصر فلسطين گشايش و هم‌اكنون نيز در حال برگزاري است، ميزبان احمد مسجد جامعي، رئيس شوراي شهر تهران بود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، احمد مسجد جامعي از نمايشگاه عكس انجمن صنفي عكاسان بازديد كرد و ضمن ابراز اميدواري از اينكه نمايشگاه مي‌تواند رشد و تعالي عكاسان مطبوعاتي را در بر داشته باشد، گفت: «هميشه از موضوعات مختلف شهري، انساني و هنري از ديد عكاسان هنرمند در مطبوعات استفاده بهينه شده است و تاثير مستقيم بر مخاطبين داشته است.»

وي تاكيد كرد:« تهادينه كردن اين حركت يعني برگزاري نمايشگاه براي انجمن صنفي عكاسان لازم و ضروري است.»

رييس شوراي شهر تهران در پايان بازديد يك ساعته از نمايشگاه ضمن آرزوي موفقيت براي اعضاي اين انجمن تصريح كرد: «شوراي شهر تهران در اين راستا براي ارتقاي جايگاه عكاسان مطبوعاتي حمايت‌هاي لازم را انجام خواهد داد.»

نمايشگاه 114 عكس با موضوع آزاد از اعضا انجمن عكاسان مطبوعاتي شنبه 4 آبان در موزه هنرهاي معاصر فلسطين گشايش يافت و تا 16 آبان نيز ادامه دارد. علاقه‌مندان براي بازديد از اين نمايشگاه مي‌توانند به غير از روزهاي تعطيل «شنبه تا چهارشنبه» ساعت 10 تا 17 و روزهاي پنجشنبه ساعت 10 تا 15 از اين نمايشگاه بازديد كنند.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٢ - ١٥:٤٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;