• شنبه ٠٥ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > رونمايي از آثار و يادگارهاي مكتوب پيش كسوتان نقاشي


رونمايي از آثار و يادگارهاي مكتوب پيش كسوتان نقاشي

 

براي نخستين بار نقاشي‌هاي به نمايش درنيامده هنرمندان پيش‌كسوت نقاشي نوگراي ايران به همراه آثار و دست نوشته‌هاي «منصوره حسيني» به نمايش در مي‌آيد.براي نخستين بار نقاشي‌هاي به نمايش درنيامده هنرمندان پيش‌كسوت نقاشي نوگراي ايران به همراه آثار و دست نوشته‌هاي «منصوره حسيني» به نمايش در مي‌آيد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نمايشگاهي از آثار سه ‌پيشكسوت نقاشي نوگراي معاصر ايران استادان زنده‌ياد محمود جوادي‌پور، منصوره حسيني و احمد اسفندياري درگالري خيال موسسه صبا برپا مي‌شود.

اين نمايشگاه به مرور بيش از 6 دهه حضور مستمر و اثرگذار از  سال‌هاي 1320 به بعد اين هنرمندان اختصاص دارد. همچنين رونمايي تعدادي از نقاشي‌هاي  ديده نشده، شمار زيادي از آثار، وسايل و نيز كتب منتشر شده در خصوص اين سه هنرمند و نيزمجموعه‌اي از آثار و دست نوشته‌ها‌ي متعلق به «منصوره حسيني»  به نمايش درمي‌‌آيد.

اين نمايشگاه روز يكشنبه 22 ارديبهشت ماه ساعت 16در نگارخانه خيال موسسه فرهنگي هنري صبا گشايش مي‌يابد و تا 23 خرداد  ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان مي توانند براي بازديد از اين نمايشگاه به خيابان ولي عصر(عج)، خيابان طالقاني، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره ۱۲۵ مراجعه كنند. ساعات بازديد از اين نمايشگاه به غير روزهاي تعطيل «شنبه تا چهارشنبه» ساعت 10 تا 17 و روزهاي پنجشنبه ساعت 10 تا 15 است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٢ - ١٣:٣٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;