• شنبه ٠٥ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > نمايشگاه «هنر تجسمي فجر» انگيزه‌بخش است


وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در بازديد از صبا:
نمايشگاه «هنر تجسمي فجر» انگيزه‌بخش است

 

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ، معاون هنري تعدادي از مديران بخش تجسمي اين وزارتخانه، دوشنبه هشتم اسفند با حضور در موسسه صبا از سومين نمايشگاه بين‌المللي «هنرتجسمي فجر» بازديد كردند.

 

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ، معاون هنري تعدادي از مديران بخش تجسمي اين وزارتخانه، دوشنبه هشتم اسفند با حضور در موسسه صبا از سومين نمايشگاه بين‌المللي «هنرتجسمي فجر» بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر به نقل از مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، سيدمحمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، حميد شاه آبادي، معاون هنري وزير، محمود شالويي، مدير كل هنرهاي تجسمي و سرپرست موزه هنرهاي معاصر تهران و مسعود ناصري، سرپرست موسسه فرهنگي-هنري صبا، به همراه جمعي از دبيران نمايشگاه، مديران هنري و هنرمندان كشور از نمايشگاه بين المللي«هنر تجسمي فجر» در اين موسسه بازديد كردند. در اين بازديد دكتر سيدمحمد حسيني، ارزيابي خود از اين نمايشگاه را بسيار مثبت و انگيزه‌بخش توصيف كرد و توسعه و تداوم اين نمايشگاه‌ها و بسترسازي مشاركت، همگرايي و نزديكي بيشتر هنرمندان كشور در قالب فعاليت‌هاي مشترك را خواستار شد و گفت: «اين حركت تنها زماني نتيجه‌بخش است كه ادامه پيدا كند. ما از هر برنامه‌اي در اين راستا استقبال مي‌كنيم.»
وي در ادامه قبل از برگزاري نشست خبري با خبرنگاران، در تالار آئينه صبا از نمايشگاه « مشهدي اسماعيل» بازديد كرده و دفتر يادبود اين نمايشگاه را امضا كرد.

در بخشي از نوشته ايشان آمده است : «در معيت دوستان هنرمند فرصتي فراهم شد تا از مجموعه مرحوم آقاي اسماعيل توكلي معروف به مش اسمال بازديد به عمل آيد. آثار ايشان ديدني و جالب توجه است و نشانگر اينكه هر فردي كه داراي قريحه و ذوق خداداد باشد با پشتكار و تلاش مي‌تواند آثار و نام خود را ماندگارنمايد. از دست‌اندركاران مجموعه تشكر مي‌شود.»
سومين نمايشگاه بين المللي«هنرتجسمي فجر» كه از 18 بهمن ماه هم‌زمان در چندين مكان از جمله در موسسه فرهنگي-هنري صبا آغاز شده بود تا 15 فروردين ماه 1390 داير خواهد بود و عموم علاقه‌مندان مي‌توانند از آن بازديد كنند.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٨٩ - ١٠:٥٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;