تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > پیام تسلیت فرهنگستان هنر برای درگذشت استاد مجید ملک‌زاده و دکتر فریدون اللهیاری


پیام تسلیت فرهنگستان هنر برای درگذشت استاد مجید ملک‌زاده و دکتر فریدون اللهیاری

فرهنگستان هنر درگذشت استاد مجید ملک‌زاده، از هنرمندان توانمند مشبک فلز اصفهان، و دکتر فریدون اللهیاری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، را تسلیت گفت.
 
 

فرهنگستان هنر درگذشت استاد مجید ملک‌زاده، از هنرمندان توانمند مشبک فلز اصفهان، و دکتر فریدون اللهیاری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، را تسلیت گفت.


به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، در پی درگذشت استاد مجید ملک‌زاده، و دکتر فریدون اللهیاری، این فرهنگستان پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است:


در روزهایی که گذشت، خبر درگذشت استاد مجید ملک‌زاده، از هنرمندان توانمند هنر مشبک و معرق فلز، و دکتر فریدون اللهیاری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، ما را در اندوهی بسیار فروبرد.


استاد مجید ملک‌زاده، هنرمندی خلاق و متعهد به آرمان‌های انسانی بود که عمر پرثمر خود را وقف اعتلای این هنر کرد و آن ‌را در عرصه ترویج صلح به کار برد. ایشان خانه خود را به موزه صلح بدل کرد و با عشق و انگیزه‌ای ستودنی پذیرای اصحاب فرهنگ و هنر و تأثیرگذاران اجتماعی بود تا گفتمان صلح را در خلق آثار هنری بسط دهد.


دکتر فریدون اللهیاری نیز از مدیران کوشای عرصه فرهنگ و هنر استان اصفهان بود که با تلاش خالصانه و تعهد به مسئولیت‌های فرهنگی و هنری خود، همواره در اعتلای فرهنگ این مرز و بوم کوشید.


فرهنگستان هنر درگذشت این دو شخصیت معزز را به خانواده‌های گرامی ایشان، هنرمندان و جامعه فرهنگی و هنری کشور، به‌ویژه مردم شریف اصفهان، تسلیت گفته، از درگاه خداوند رحمان، برایشان علو درجات مسئلت دارد.

زمان انتشار: چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - ١٤:٤٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.