تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تبادل دانش و دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه هنر گسترش می‌یابد


با همکاری فرهنگستان هنر و دانشگاه آزاد اسلامی
تبادل دانش و دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه هنر گسترش می‌یابد

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران با دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی در زمینه هنر منعقد کرد.
 
 

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران با دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی در زمینه هنر منعقد کرد.

به گزارش روابط‍‌عمومی فرهنگستان هنر، صبح امروز 19 اردیبهشت با حضور بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر و محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری میان این دو نهاد فرهنگی و هنری در محل فرهنگستان هنر به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه با هدف توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و هم‌افزایی در پیشبرد اهداف مشترک و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر، میان فرهنگستان هنر و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

مشارکت در تهیه، تدوین و پیشنهاد سیاست‌های راهبردی در حوزه‌های هنر؛ همکاری در توسعه مطالعات میان‌رشته‌ای و کاربردی هنر؛ همکاری در تأسیس و برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی در میان رشته‌های هنری براساس قوانین و مقررات؛ مشارکت در تدوین و اجرای طرح‌های پژوهشی در راستای اهداف راهبردی و اولویت‌های پژوهشی مشترک؛ تبادل دانش و دستاوردهای علمی و پژوهشی با تسهیل دسترسی به کتابخانه‌ها، مدارک علمی و بانک‌های اطلاعاتی مشترک از جمله محورهای اصلی این تفاهم را تشکیل می‌دهد.

این تفاهم‌نامه در 6 ماده و 20 بند و به مدت 4 سال، میان فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد گردید.

 

 

زمان انتشار: يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١٦:٠١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.