اخبار > احیای گذر فرهنگ و‌ هنر در خیابان برادران شهید مظفر از اولویت‎های اصلی مدیریت شهری است


در دیدار رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از فرهنگستان هنر مطرح شد:
احیای گذر فرهنگ و‌ هنر در خیابان برادران شهید مظفر از اولویت‎های اصلی مدیریت شهری است

 

مدیران و مسئولان شهری در نشستی با مسئولان فرهنگستان هنر و ‌موسسه فرهنگی هنری صبا راه‌های توسعه همکاری‌ و ترسیم یک افق مشترک فرهنگی را در مدیریت «هنر شهری» بررسی کردند.

مدیران و مسئولان شهری در نشستی با مسئولان فرهنگستان هنر و ‌موسسه فرهنگی هنری صبا راه‌های توسعه همکاری‌ و ترسیم یک افق مشترک فرهنگی را در مدیریت «هنر شهری» بررسی کردند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، دکتر محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمدرضا دهداری پور، شهردار منطقه شش و شماری از معاونان و‌ مدیران شهرداری از مجموعه فرهنگی هنری صبا بازدید نموده و در مذاکره و‌گفتگو با مسئولان فرهنگستان هنر و موسسه صبا، راه‎های تعامل و همکاری‌های فی ما بین را در قالب طرح‎ها و چشم اندازهای مشترک بررسی کردند.
در این نشست که با حضور علیرضا اسماعیلی سرپرست فرهنگستان هنر، کیوان رحیمی دبیر این فرهنگستان، محمدرضا حسین‌خانی رییس موسسه فرهنگی هنری صبا، اسماعیل پناهی عضو هیات مدیره موسسه صبا و سجاد یارزاده برگزار شد، پیرامون توسعه و رونق گذر فرهنگی و راه اندازی آن و چگونگی تعامل با مدیران شهری در سیاست‌گذاری‌ها و رویکردهای مشترک، گفت و گو و تبادل نظر شد.
در جریان این دیدار، همچنین راه‌های تفاهم و‌همکاری گسترده‌تر میان مجموعه شهرداری و شورای شهر با فرهنگستان هنر و‌ موسسه فرهنگی هنری صبا در پروژه‌های هنری شهر بررسی شد.
دکتر محمدجواد حق شناس و محمدرضا دهداری پور همچنین ضمن بازدید از کتابخانه تخصصی فرهنگستان هنر و بخش‌های مختلف موسسه صبا، از جمله گالری‌های خیال، آینه، ممیز، لرزاده و فرشچیان و نیز اتاق آینه و حوضخانه که از یادگارهای معماری سنتی ایران در دل پایتخت محسوب می شوند، با حضور در گذر فرهنگ و ‌هنر در خیابان برادران شهید مظفر و در مجاورت این مجموعه، احیا و توسعه این پروژه بزرگ فرهنگی در تهران را یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری اعلام ‌کردند.
در این بازدید چندساعته، مدیران شهری بر استفاده بیشتر از ظرفیت‌های مجموعه صبا در توسعه و‌ارتقای هنر در شهر تاکید کردند.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٨ دی ١٣٩٧ - ١١:٣٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج