اخبار > مهلت ارسال آثار هنرمندان به ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی تمدید شد


مهلت ارسال آثار هنرمندان به ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی تمدید شد

 

دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان به این دوره تا روز ۲۵ مرداد ماه خبر داد.

دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان به این دوره تا روز ۲۵ مرداد ماه خبر داد. 

به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر، محمد حسین اسماعیلی روز چهارشنبه با اعلام تمدید مهلت فراخوان این رویداد هنری گفت: ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران با هدف حمایت از هنر فاخر خوشنویسی و هنرمندان و پیشکسوتان این هنر ناب ایرانی و در راستای توسعه و ارتقای جایگاه خوشنویسی در کشور به میزبانی قزوین پایتخت خوشنویسی ایران برگزار می شود.

اسماعیلی ادامه داد: مهلت ارسال آثار به جشنواره براساس فراخوان تا ۱۵ مرداد ماه اعلام شده بود که با هماهنگی‌های به عمل آمده و به دلیل استقبال جامعه هنری، دبیرخانه دوسالانه مهلت ارسال آثار را تمدید کرد و هنرمندان می‌توانند تا تاریخ ۲۵ مرداد ماه برای ارسال آثار خود اقدام کنند.


دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی یادآورشد : اعتلای بیش از پیش جایگاه هنر خوشنویسی در سطح ملی، ایجاد بستری مناسب برای عرضه و ارائه ظرفیت ها و قابلیت های ارزشمند هنر خوشنویسی، زمینه‌سازی رشد و بالندگی هنرمندان خوشنویسی ایران، رشد فرهنگ دیداری مردم جامعه در ارتباط با هنر خوشنویسی، توسعه و گسترش ارتباطات هنری در میان هنرمندان خوشنویس و مابین خوشنویسان و مخاطبان ورونق بخشی و توجه ویژه به ارتقاء اقتصاد هنر خوشنویسی و معرفی هنرمندان از دیگر اهداف این رویداد است.


اسماعیلی گفت: تا کنون هنرمندان زیادی از سراسر کشور برای شرکت در این رویداد بزرگ هنری اقدام کرده‌اند که نشان از علاقمندی و اثرگذاری این دوسالانه در حوزه خوشنویسی کشور دارد و قطعاً با مشارکت هرچه بیشتر هنرمندان این اثربخشی افزایش خواهد یافت.


وی افزود: ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران از ۲۱ مهرماه امسال همزمان با روز ملی خوشنویسی به میزبانی قزوین پایتخت خوشنویسی ایران برگزار خواهد شد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠ - ١٢:٠٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج