اخبار > «بلبل سرگشته» نوشته علی نصیریان روی صحنه رفت


«بلبل سرگشته» نوشته علی نصیریان روی صحنه رفت

 

نمایش «بلبل سرگشته» براساس نمایشنامه‌ای از استاد علی نصیریان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، روز دوشنبه (۱۹ اردیبهشت) با بازی بازیگران پیش‌کسوت روی صحنه رفت.

نمایش «بلبل سرگشته» براساس نمایشنامه‌ای از استاد علی نصیریان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، روز دوشنبه (۱۹ اردیبهشت) با بازی بازیگران پیش‌کسوت روی صحنه رفت.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و مهدی افضلی، مدیرعامل بنیاد رودکی و رئیس هیئت مدیره موسسه در انتهای اجرای نمایش بلبل سرگشته به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی مهدی اخوان از چهار هنرمند پیشکسوت عضو موسسه: صفا آقاجانی، منوچهروالی‌زاده، محمدعلی ساربان و حبیب دهقان‌نسب که در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند، تجلیل کردند. 

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به روند این تجلیل‌ها گفت: یکی از مهمترین اهداف در موسسه تقویت حس امید و برنامه ریزی برای استمرار فعالیت‌های هنری در هنرمندان پیشکسوت است.

وی در ادامه گفت: در این موسسه اعتقاد داریم تا زمانی که این عزیزان در قید حیات هستند باید قدرشان را دانست و به همین خاطر فعالیت‌های هنرمندان را بهانه‌ای قرار می‌دهیم تا از آن‌ها تجلیل کنیم.

عظیمی با اشاره به همکاری هنرمندان پیشکسوت در این نمایش گفت: آرزو دارم روزی شاهد اثری نمایشی، سینمایی یا موسیقی و ... باشم که تمام عوامل آن هنرمندان پیشکسوت باشند.

«بلبل سرگشته» نوشته علی نصیریان روی صحنه رفت

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت افزود: امروز خیلی خوشحال شدم که چهار هنرمند پیشکسوت را در کنار هم روی صحنه دیدم، به خصوص که این نمایشنامه اثر استاد علی نصیریان از بزرگان هنر نمایشی و از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت است.

سیدعباس عظیمی اضافه کرد: نکته دیگری که امشب باعث خوشحالی مضاعف بنده شد، حضور استاد محمدعلی ساربان روی صحنه بود. اتفاقی که برای ایشان افتاد افراد زیادی را زمین‌گیر کرده است اما ایشان با حضورش روی صحنه این تئاتر نشان داد که نمادی از مبارزه، امید و تلاش است. 

محمدعلی ساربان، هنرمند پیشکسوت تئاتر، اردیبهشت سال ۹۹ به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری و پس از مدتی ترخیص شد. 

نمایشنامه‌خوانی بلبل سرگشته از ۱۲ اردیبهشت در تالار محراب روی صحنه رفته و تا فردا (۲۱ اردیبهشت) ادامه دارد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٨:٣٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج