اخبار > همايش کارآفريني بانوان در حوزه هنرهاي دستي


همايش کارآفريني بانوان در حوزه هنرهاي دستي

 

انجمن ملي زنان كارآفرين، دهمين همايش بين المللي کارآفريني زنان را در حوزه هنرهاي صناعي 29 و 30 بهمن، در فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند.

انجمن ملي زنان كارآفرين، دهمين همايش بين المللي کارآفريني زنان را در حوزه هنرهاي صناعي 29 و 30 بهمن، در فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند. 
به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، اين همايش براي شناسايي و معرفي فرصت‌هاي كسب و كار زنان در حوزه هنرهاي دستي برگزار مي‌شود. همچنين شناسايي و معرفي توانمندي‌هاي زنان در حوزه هنرهاي صناعي، تبادل نظر و اطلاعات پيرامون الگوهاي كارآفريني و زمينه‌هاي كسب و كار در هنرهاي دستي، توسعه و ترويج فرهنگ خود اشتغالي و كارآفريني در اين هنرها، تقويت جايگاه زنان در كسب و كار حوزه هنرهاي صناعي و ارايه آخرين دستاوردهاي علمي و تخصصي در زمينه‌هاي صنايع دستي از ديگر اهداف اين همايش هستند.

کارآفريني و بهبود روش هاي توليد کالا و خدمات در هنرهاي صناعي، فرصتهاي کارآفريني و توسعه بنگاهي اقتصادي متوسط و خرد در اين هنرها، آسيب شناسي کسب و کار و کارآفريني در هنرهاي دستي، فناوري اطلاعات و ارتباطات در توسعه اقتصادي هنرهاي صناعي، نقش دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي درتوسعه کارآفريني اين هنرها، رقابتمندي اقتصادي و حضور در بازارهاي جهاني و نقش تعاوني‌هاي هنرهاي دستي درکارآفريني و توسعه از محورهاي اين همايش به شمار مي‌روند.

دراين همايش  زنان كارآفرين، سرمايه‌گذاران، جوامع صنفي مرتبط، سياست گذاران و مسئولين، مراكز دانشگاهي ، دانشجويان و نو كارآفرينان، جوامع علمي و پژوهشي و ... شركت دارند.

برگزاري نمايشگاه تخصصي و فروش محصولات هنرهاي دستي، تورگردشگري از کارگاه هاي موفق هنرهاي صناعي ويژه ميهمانان خارجي، ميزگردهاي تخصصي، کارگاه‌هاي آموزشي و مراسم‌هاي آييني و نمايشي از برنامه‌هاي جنبي اين همايش است.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٢ - ١٠:٢٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج