صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمايشگاه مشترك عكس هنرمندان ايران و كره در صبا


 
  نمايشگاه مشترك عكس هنرمندان ايران و كره در صبا
 

 نمايشگاه مشتركي از آثار هنرمندان كره‌اي و ايراني با عنوان «لحظه نگاری‌های هنر محیطی و چیدمان» روز شنبه 5 مهر ماه در موسسه فرهنگي- هنري صبا گشايش مي‌يابد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، این نمایشگاه شامل عکس‌هایی از اجراهای هنر محیطی 6 هنرمند کره‌ای است که حاصل سفر آنها در روزهای اخیر به یزد و اصفهان بوده که طی آن فعالیت‌های هنری خود را شکل داده اند. در کنار این عکس‌ها بیش از 30 عکس نیز از 6 هنرمند محیطی کار ایرانی حمید نورآبادی، آسیه محمدیان، کریم‌الله خانی، مهدیه دهقانی، مهتاب قائمی منش  و عاطفه آرانی به نمایش در می‌آید تا نمایی دیگر از مشارکت هنرمندان ایران و کره را ترسیم کند.
این سومین مشارکت هنرمندان  دو کشور در کنار یکدیگر است که پیش از این نیز در سفرهای گذشته هنرمندان کره ای به ایران داشتند.
از بخش های ویژه این نمایشگاه چند اجرای چیدمان است که 2 هنرمند کره در کنار 2 هنرمند ایرانی برای مخاطبان ارائه می کنند.
آغاز این مشارکت هفته گذشته با نشست 6 هنرمند کره‌ای با مخاطبان ایرانی در فرهنگستان هنر برگزار شد.
نمایشگاه لحظه نگاری‌های هنر محیطی و چیدمان هنرمندان کره جنوبی و ایران، شنبه 5 مهر ساعت 15 افتتاح می‌شود و تا 15 مهر، همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 10 تا 18 در نگارخانه خیال نو موسسه صبا واقع در خیابان ولیعصر(عج)، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره 125، پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٣ - ١٣:٤٢ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.