صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > گردهمايي خوشنويسان در نمايشگاه «محمد رسو‌ل‌الله»


 
  گردهمايي خوشنويسان در نمايشگاه «محمد رسو‌ل‌الله»
 صبا، خوشنويسان ايران از قرون گذشته تا امروز را همراه با هنرمندان كشورهاي همجوار حوزه تمدن فرهنگي ایران  با موضوع تجليل از رسول رحمت و مهرباني گرد هم مي‌آورد.


به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نمايشگاه خوشنویسی «محمد رسول‌الله» در 3 بخش ويژه «قدمای خوشنويسي ايران (از يكصد سال پيش)»، «پيشكسوتان و اساتيد صاحب نام خوشنويسي معاصر ايران» و «خوشنويسان آسياي ميانه و كشورهاي فارسي زبان ازبكستان، تاجيكستان» برگزار مي‌شود.

اين نمايشگاه با سفارش خلق اثري با موضوع پيامبر نور و رحمت به استادان پيشكسوت خوشنويسي ايران و استقبال و ابراز علاقه جامعه خوشنويسي كشورمان شكل گرفت به گونه‌اي كه بيش از 200 اثر درهمين بخش ارائه خواهد شد. تنوع آثار به نمايش در آمده چشمگير و در شاخه هاي مختلف خوشنويسي از جمله نستعليق، شكسته و ... است.

نمايشگاه خوشنويسي «محمد رسول‌الله» دوشنبه، 7 اسفند، ساعت 17 در نگارخانه خیال شرقی موسسه فرهنگي - هنري صبا وابسته به فرهنگستان هنر گشايش مي‌يابد.

علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به نشاني خیابان ولی عصر(عج)، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره ۱۲۵ مراجعه كنند. این نمایشگاه تا 28 اسفند همه روزه بجز ایام تعطیل، از ساعت 10 تا 18، میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٦ اسفند ١٣٩١ - ١١:٤٦ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.